Komisjoner-magazyny
HR International sp. z o.o.
Szczecin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Komisjoner - Kompletowanie zamówień na magazynieMiejsce zatrudnienia : Niemcy (różne lokalizacje)Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka! Obecnie dla jednego z naszych stałych Klientów poszukujemy osób do kompletowania zamówień na magazynach.

Zakres obowiązków : - komisjonowanie artykułów za pomocną skanera zgodnie z zamówieniami- kompletowanie zamówień, przygotowanie do wysyłki - załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózka transportowego mężczyźni Oferujemy : -atrakcyjne wynagrodzenie w granicach ok 9000 zł miesięcznie -możliwość wyjazdu z kimś znajomym lub w grupach-darmowe zakwaterowanie podczas trwania umowy-płatne dni wolne-możliwość długotrwałej współpracy-dodatek do każdego wynagrodzenia za wyjazd własnym samochodemOczekujemy : -gotowości do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym-mile widziany wyjazd własnym samochodem