Mokotów - logopeda, pedagog do pracy z dziećmi z zaburzeniami
Vital Plus
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma Vital Plus zajmuje się realizacją specjalistycznych usług dla dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi m.in. : Zespół Aspergera, autyzm, całościowe zaburzenia rozwojowe, Zespół Retta, upośledzenie intelektualne, Zespół Downa, dziecięce porażenie mózgowe.

Aktualnie poszukujemy logopedów, pedagogów, psychologów do pracy z dziećmi w środowisku domowym na terenie Mokotowa, Ursynowa i innych dzielnic Warszawy.

Osoby chętne powinny wykazać się min. półrocznym doświadczeniem w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi (przede wszystkim praca zawodowa) oraz wykształceniem kierunkowym (psycholog, pedagog, terapeuta zajęciowy, logopeda, rehabilitant) lub w trakcie zdobywania wykształcenia (wtedy rocznym doświadczeniem).

Praca w dogodnym wymiarze godzinowym. Wynagrodzenie od 22,00 zł brutto / h, umowa zlecenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Kontakt telefoniczny : 502 165 635

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku