kasjer sprzedawca
Przedsiębiorstwo Tank sp. z o.o.
Kobierzyce, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

ORLEN Stacja Paliw 7558 Kobierzyce Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta Zadania na stanowisku : - Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami PKN Orlen - Dbanie o estetyczny wygląd stacji i ekspozycję asortymentu sklepowego - Osiąganie celów sprzedażowych - Pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.

 • Aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych - sprzedaż towarów i usług Wymagania : - Uczciwość - Odporność na stres - Obowiązkowość, staranność w wykonywaniu pracy - Dyspozycyjność - Predyspozycje do pracy związanej z obsługą klienta - Umiejętność pracy w zespole - Zdolność do szybkiego uczenia się, otwartość na zmiany - Gotowość do pracy w systemie zmianowym Mile widziane : - Doświadczenie w obsłudze klienta - Aktualna książeczka sanepidu Oferujemy : - Stabilność zatrudnienia, pełny etat - Pracę w młodym i dynamicznym zespole - Pracę w trybie zmianowym, elastyczność - Zatrudnienie na umowę o pracę - Premie za wyniki sprzedażowe - Możliwość zdobycia doświadczenia, bogata oferta szkoleniowa Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem wyłącznie na adres e-mail.
 • Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty. Proszę o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku