Pracownik Produkcji - PRACA DLA KOBIET - 10 Osób
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Warsaw, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swojego Kontrahenta z Niemiec , poszukuje Pracowników na stanowisko : Pracownik Produkcji - Praca dla KOBIETSTART - POCZĄTEK LIPCA - ILOŚĆ MIEJSC - 10Kontrahent zajmuje się produkcją elementów grzałek patronowych wykorzystywanych w branży Automotive.

Na miejscu jest około 100 naszych Pracowników. Praca skierowana głównie do KOBIET , które planują wyjazd zarobkowy na dłuższy okres czasu.

Praca wakacyjna nie jest w tym przypadku akceptowana. Zakres prac : Pracownik produkcji wykonuje precyzyjne prace. Składanie drobnych elementów grzałek patronowych wykorzystywanych w branży automotive.

Panie będą wykonywały bardzo precyzyjna pracę - nawlekanie małych elementów ok 2-3 mm na drucik.PRACA 2 ZMIANOWA - 10h dziennie : 06 : 00-16 : 00 / 14 : 00-00 : 00 Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -Stawkę 11,00 Euro / h Brutto - średnie zarobki 9,000-10,000 zł netto na I klasie podatkowej.

 • BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy cały koszt pokrywa MR JOB,-Polską Umowę o Pracę Tymczasową umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim.
 • Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem kadrowo-płacowym.-DŁUGOFALOWY KONTRAKT ponad 10 lat na rynku niemieckim, wiele zleceń, umożliwia zapewnienie długiej współpracy, -Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,-Możliwość otrzymania zaliczki,-Dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,-Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,-Opiekę ze strony Naszego Biura posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który pomaga z wszelkimi sprawami, -Świadczenia Kindergeld ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim.

  W związku z czym świadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku