Product Engineer
Business Bridge Group Sp. z o.o.
okolice Krakowa, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - producenta armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej - osoby do pracy na stanowisku :

Miejsce pracy : okolice Krakowa

Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

bieżące raportowanie z badań wstępnych wykonanych w laboratorium,

uzyskiwanie dopuszczeń i wskazanych certyfikatów higienicznych dla produktów,

implementacja właściwych korekt produktu podczas jego cyklu życia,

odpowiedzialność za proces weryfikacji i zatwierdzania próbek wzorów (kontakt z dostawcami, analiza jakości, sporządzanie dokumentacji zgodnej z wymaganiami wewnętrznymi),

uczestnictwo w procesie certyfikacji produktu (sporządzanie etykiet, zlecanie / wykonywanie badań wstępnych obowiązujących na rynku),

wsparcie techniczne dla Kierowników ds. Produktu.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

możesz pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem na analogicznym stanowisku, także w tworzeniu i weryfikowaniu zgodności dokumentacji technicznej,

komunikujesz się w języku angielskim na poziomie B2,

znasz przepisy dotyczące rejestracji i dopuszczenia produktów instalacyjnych oraz grzewczych do obrotu,

posiadasz prawo jazdy kat. B,

swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office,

cechują Cię : umiejętność pracy pod presją czasu, inicjatywa w działaniu, a także komunikatywność, zaangażowanie, otwartość i nastawienie na współpracę z innymi.

Pracodawca oferuje :

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,

benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport, opieka medyczna itp.),

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • Aplikuj