operator CNC - tokarz\frezer
Randstad Polska
Legnica, Polska
1 d. temu

Posiadasz doświadczenie w pracy na maszynach CNC? Szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrej atmosferze? Pasjonujesz się mechaniką i budową maszyn?

Zapraszamy Cię do rozwinięcia skrzydeł w zespole operatorów maszyn CNC (tokarz frezer). Aplikuj już dziś przez formularz.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • pakiet socjalny
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zadania

  • obsługa frezarek / tokarek CNC - obróbka metali,
  • produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu,
  • bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary),
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Inżynieria).
  • oczekujemy

  • znajomości obróbki skrawaniem i narzędzi skrawających,
  • doświadczenie w pracy na produkcji oraz w pracy na maszynach CNC
  • umiejętności czytania rysunku technicznego - mile widziane
  • zdolności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.).
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47