Konsultant w dziale audytu
PwC
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Konsultant w dziale audytu Czekamy na : - absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia, o kierunkach ekonomicznych (mile widziane doświadczenie zawodowe na praktykach w audycie lub w dziale księgowo-finansowym), - osoby zainteresowane ekonomią, o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które : - są gotowe do podjęcia stałej współpracy z PwC, - są zmotywowane do zdobywania wiedzy i szybko się uczą, - są komunikatywne i chętnie pracują w zespole, - są na bieżąco z wydarzeniami ze świata i biznesu, - swobodnie komunikują się w języku angielskim, - dobrze znają program MS Excel, - są w pełni dyspozycyjne do podjęcia pracy od września 2019 i otwarte na lokalne podróże do biur klientów PwC.

Dlaczego warto : - audytor to zawód dla osób z potencjałem a nie określonym kierunkiem studiów - według raportu Forbes audytor będzie w 2022 roku jednym z najbardziej pożądanych zawodów, - masz szansę zdobyć doświadczenie w projektach dla firm z różnych sektorów gospodarki, zarówno ogromnych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych, - zdobędziesz wiedzę o standardach rewizji finansowej oraz sprawozdawczości finansowej, - dołączysz do firmy uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy, - będziesz członkiem zespołu i rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości.

Co oferujemy? - realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery, - bezpośredni kontakt z klientem podczas realizowanych projektów, - partnerskie relacje i pracę w zgranym zespole, - konkurencyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny oraz kwartalnymi punktami do wykorzystania na - m.

in. kartę sportową, bilety do kina, voucher do restauracji, bony zakupowe i wiele innych, - indywidualny wybór interesujących szkoleń w tym szkoleń wdrożeniowych w ramach przygotowania do roli audytora, - laptop i smartfon z dużym pakietem danych, - wyjazdy i spotkania integracyjne, - sekcje sportowe np.

piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe, - lekarz pierwszego kontaktu dostępny w biurze, - świeże owoce każdego dnia i oferta firmowej kantyny, - program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku