citrix administrator
Randstad
Poznań, Wielkopolskie
11 d. temu

job description

Znasz język angielski? Chcesz zdobywać doświadczenie w nowo otwartym service desk'u w Poznaniu, w znanej międzynarodowej firmie?

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowo otwieranym service desk'u
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • bogaty pakiet benefitów
  • dodatkowo 1 dzień urlopu
  • zadania

  • obsługa i administracja środowiskami serwerowymi Windows i Citrix
  • odpowiedzialność za przyjęcie i wykonywanie zadań i czynności w ramach cyklu życia technologii, a także doradztwo techniczne dla klientów
  • tworzenie złożonych koncepcji w środowiskach korporacyjnych
  • wdrożenie testów systemowych / testów zgodności / tworzenie scenariuszy testowych
  • wsparcie techniczne
  • oczekujemy

  • wiedzy w obszarze infrastruktury IT
  • doświadczenia z produktami Citrix, takimi jak Presentation Server 4.x oraz XenApp 6.x i 7.x
  • zdolności analizowania i rozwiązywania problemów związanych z infrastrukturą IT oraz aplikacjami
  • znajomości Windows Serwer
  • umiejętności komunikacji w języku angielskim
  • pozytywnej postawy i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych