Sprzedawca (k/m)
VAN GRAAF GmbH Sp.k.
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Sprzedawca (k / m)

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów oraz doradztwo w zakresie asortymentu
  • współpraca z Działami Dekoracji oraz Logistyki
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o wizualny wygląd sali sprzedaży
  • Nasze wymagania

  • pasjonujesz się modą
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej, preferowane w branży tekstylnej
  • możesz się pochwalić kreatywnością oraz wyczuciem stylu, tak aby promować nasze marki
  • umiesz zadbać o optymalną ekspozycję towarów na sali sprzedaży
  • lubisz pracować w zespole oraz cenisz miłą i rodzinną atmosferę, która u nas panuje
  • To oferujemy

  • onboarding, szkolenia dla pracowników : u nas rozwiniesz swój potencjał zawodowy i osobisty
  • strój służbowy, skompletowany spośród marek dostępnych w VAN GRAAF
  • dofinansowanie wypoczynku ("wczasy pod gruszą") oraz karty MULTISPORT
  • świeże owoce, kawa i herbata
  • atrakcyjne rabaty na cały asortyment dla Ciebie i Twoich najbliższych
  • opiekę medyczną w LUX MED
  • dogodną lokalizację miejsca pracy (C.H. Złote Tarasy)
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • VAN GRAAF GmbH Sp.k.

    Jesteśmy międzynarodową firmą, działającą z sukcesami w branży fashion i na co dzień wykorzystującą strategię omni-channel.

    Jeśli interesujesz się modą, śledzisz najnowsze trendy, lubisz wykazywać inicjatywę i chcesz się rozwijać zawodowo w nieskomplikowanej strukturze organizacyjnej, szukamy właśnie Ciebie.

    Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie rozwoju niezależnie od tego, jaką ścieżkę kariery w VAN GRAAF wybierzesz!