Merchandiser Mobilny w rynku detalicznym – Grupa Żywiec
Target PRO
Dębica, podkarpackie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Merchandiser Mobilny w rynku detalicznym Grupa Żywiec

Miejsce pracy : Dębica

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z liderem branży piwnej - Grupą Żywiec
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych, w tym : układanie produktów zgodnie z planogramem, komunikacja cenowa, stosowanie materiałów POS itp.
  • obsługa klientów z rynku detalicznego na podległym terenie
  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego
  • Nasze wymagania

  • gotowość podjęcia współpracy w okresie 13.06-31.08 z możliwością przedłużenia
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • dokładność, sumienność, skrupulatność
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • To oferujemy

  • praca z markowymi produktami Grupy Żywiec
  • umowa zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon)
  • komfortowy samochód służbowy
  • dofinansowanie karnetu sportowego
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sprzedaży
  • Target PRO

    Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 19 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

    OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla : Unilever, Algida, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Danone, Coca Cola, Żywiec Zdrój, Starbucks.

    Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

    Sprawdź nas na FACEBOOK szukaj Target PRO.