Opiekunka osób starszych w Niemczech - zarobki do 1800 Euro
EuroService
Świdnica, Dolnośląskie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy opiekunek osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Wymagania : - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - wiek od 30 do 60 lat - dobry stan zdrowia - szacunek i zrozumienie dla osób starszych - mile widziane prawo jazdy Gwarantujemy : - umowę na warunkach niemieckich - składki odprowadzane w Niemczech lub polską umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie do 18 00 Euro netto - dodatek świąteczny - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego - zwrot kosztów podróży - ubezpieczenie poza granicami kraju Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

 • Honorata Ziemba, tel. 74 640 81 80, Dominika Fryc, tel. 74 640 68 68, Weronika Goździejewska, tel. 74 640 52 53, Prosimy o przesłanie swojego aktualnego zdjęcia do profilu, referencji i ewentualnych zdjęć z podopiecznymi oraz krótkiego opisu swojego doświadczenia w opiece (kim się Pan / Pani opiekował / opiekowała;
 • z jakimi chorobami, schorzeniami miał / miała Pan / Pani styczność w swojej pracy). Prosimy o podanie numeru telefonu do kontaktu oraz terminu ewentualnego wyjazdu.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku