Galeria Bemowo: Doradca Klienta Vision Express
Vision Express
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Wybierz Vision Express, międzynarodową firmę optyczną, działającą od 25 lat na polskim rynku i posiadającą sieć ponad 200 salonów na terenie całego kraju.

Dlaczego powinieneś do nas dołączyć? Jesteśmy liderem w swojej branży Proponujemy realną ścieżkę kariery, wsparcie w osiąganiu celów zawodowych i możliwość awansu Zapewniamy specjalistyczne szkolenia, dzięki którym poznasz branżę optyczną od podstaw i zdobędziesz unikalne umiejętności Możemy się pochwalić wysoką kulturą pracy i przejrzystymi zasadami Co będzie należało do Twoich zadań?

Aktywne doradzanie Klientom w wyborze najlepszych produktów Zapewnianie kompleksowej obsługi Klienta na najwyższym poziomie Sprzedaż i promowanie oferty Vision Express Dbanie o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt Salonu Jakich osób szukamy?

Otwartych, łatwo nawiązujących relację z innymi ludźmi Ambitnych, zaangażowanych i wykazujących się dużą inicjatywą Potrafiących pracować w zespole Gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy Oferujemy pracę w wymiarze 3 / 4 etatu (30 h / tygodniowo) w oparciu o umowę o pracę .

Miejscem pracy jest nasz salon znajdujący się w Galerii Bemowo. Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 2625 zł brutto + premie sprzedażowe.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku