Młodszy Inżynier ds. opakowań
VWR International, LLC
POL, Gliwice
6 d. temu

Avantor, wraz z należącą do Grupy spółką Avantor Performance Materials Poland S.A. jest wiodącym na świecie dostawcą zintegrowanych, dostosowanych do potrzeb klientów rozwiązań dla branży nauk biologicznych i zaawansowanych technologii.

Do naszego zakładu w Gliwicach przy ul. Sowińskiego 11 poszukujemy

Młodszego Inżyniera ds. Opakowań zajmującego się doborem opakowań do produktów oraz wsparciem projektów rozwojowych

Obowiązki na tym stanowisku obejmują :

  • dobór opakowań do produktów uwzględniając wymagania ADR
  • przeprowadzanie procesu certyfikacji opakowań
  • współpraca z dostawcami opakowań odnośnie projektowania nowych opakowań
  • przygotowywanie instrukcji pakowania dla produkcji
  • zarządzanie pulą opakowań rotacyjnych, doradztwo techniczne
  • organizacja badań technicznych z transportowym dozorem technicznym
  • rozwiązywanie codziennych problemów związanych z opakowaniami
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych opakowania
  • wsparcie w projektach oszczędnościowych
  • wsparcie nowych projektów wdrożeniowych
  • Nasze oczekiwania :

  • wykształcenie : inżynier chemii / technologii / materiałowy
  • doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku
  • język angielski na poziomie dobrym
  • obsługa komputera
  • Nasza oferta dla Ciebie :

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Udział w programie premiowym
  • Pakiet medyczny Lux Med bezpłatny z możliwością objęcia członków rodziny
  • Karta sportowa Multisport dofinansowana przez pracodawcę
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach
  • Świadczenia Funduszu Socjalnego
  • Program poleceń pracowniczych (atrakcyjna nagroda pieniężna wypłacana po zakończeniu umowy próbnej osoby poleconej)
  • Korzystanie z kawomatów i oferty bufetu gratis (do określonej kwoty na miesiąc)
  • Parking (nieodpłatny), łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej
  • We will use the personal information that you have submitted to us in order to consider your application for the relevant role.

    Your privacy is important to us. Please for our Privacy Policy which explains the purposes for which we will use your personal information and the ways in which we will handle and retain your information.

    It also explains the rights you have in relation to your information, and how to contact us with any queries or requests.

    3rd party non-solicitation policy