Asystent managera w dziale sprzedaży
Dział HR
Katowice, Śląskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Nasza firma znajduje się w ścisłym Centrum Krakowa na Starym mieście. Obecnie poszukujemy asystenta w dziale handlowym oraz obsługi klienta do projektu polegającego na współpracy z klientem biznesowym.

Godziny pracy : 8-16 (praca od poniedziałku do piątku - wszystkie weekendy wolne!) Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie do pracy oraz atrakcyjne systemy motywacyjne, wyjazdy, szkolenia, imprezy integracyjne.

Podejmiemy współprace tylko z osobami, które mają ambicje i chęć zdobywania nowych umiejętności i awansu. Wymagamy : - komunikatywności, -

dobrej dykcji, - podstaw obsługi komputera, - wysokiej kultury osobistej - umiejętności współpracy z innymi Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (CV) za pośrednictwem formularza OLX.

Oddzwonimy do wybranych kandydatów. Powodzenia! Prosimy o umieszczenie formuły w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku