Magazynier
Sir Chicken Sp. z o.o.
Brudzew, Wielkopolskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Firma przetwórstwa drobiu Sir Chicken Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko MAGAZYNIER.

Miejsce pracy : Smolina. Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie : - obsługa wózka widłowego - załadunek i rozładunek towarów - sprawdzenie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów - inwentaryzacja magazynu - prowadzenie dokumentacji magazynowej - współpraca z innymi działami firmy Nasze oczekiwania : - uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (mile widziane) - książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć jej wyrobienia) - chęć do pracy, zaangażowanie - odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - komunikatywność i dobra organizacja pracy Wybranym kandydatom oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę od poniedziałku do piątku - możliwość rozwoju zawodowego Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku