OPIEKUNKA z prawem jazdy 1500 EURO
Adiutor
Lublin, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy opiekunki do samotnego Pana poruszającego się na wózku inwalidzkim. Pan Eckard od 2016 roku ma stałą opiekunkę, która w marcu chce zjechać na 2 miesiące do Polski.

Schorzenia : - Pan porusza się na wózku inwalidzkim - inkontynencja, ale również korzysta z WC przy pomocy drugiej osoby -

zwężenie kręgu szyjnego kręgosłupa - przypominanie o wzięciu leków, Pan sam je rozdziela Obowiązki : - pomoc w utrzymaniu higieny ciała (mycie, ubieranie) -

prowadzenie domu - robienie zakupów - auto do dyspozycji Audi A6 z automatyczną skrzynią biegów - gotowanie Do dyspozycji opiekunki : -

oddzielny pokój - internet - łazienka Wynagrodzenie do 1500 euro netto + dodatek świąteczny Firma ADIUTOR już od 2006 r.

prężnie działa w branży opieki. W ostatnim czasie bardzo dynamicznie się rozwijamy - poza główną siedzibą w Toruniu prowadzimy też oddziały w Bydgoszczy i Grudziądzu.

Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych.

Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Jesteśmy do ich dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę i rozwiązujemy wspólnie napotykane problemy.

Dlatego każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354 ADIUTOR zapewnia :

 • legalną, bezpieczną pracę
 • wysokie zarobki w Euro
 • elastyczne terminy wyjazdów
 • składki ZUS opłacane także w czasie pobytu w Polsce
 • premie za polecenie opiekunki
 • możliwość awansu - lepszych wynagrodzeń
 • bezpłatne zakwaterowanie, dojazd i wyżywienie Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami! Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9 : 00 do 17 : 00 Tel.
 • 56 655 10 10 lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 799-059-366 - - - ODDZWONIMY DO CIEBIE

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku