Przedstawiciel prawny
Podkarpackie Centrum Odszkodowań VERSUS s.c.
Rzeszów, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

Podkarpackie Centrum Odszkodowań Versus s.c. jest liderem na rynku odszkodowań, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko : Przedstawiciel ds.

odszkodowań Jeżeli chcesz zarobić ponadprzeciętne wynagrodzenie, interesuje Cię branża odszkodowań, chcesz pomagać innym ludziom, chcesz sam ustalać sobie godziny pracy .

To ta praca jest dla Ciebie. Co należałoby do Twoich obowiązków : Pozyskiwanie klientów, którym przysługuje odszkodowanie, pozyskiwanie klientów z umowami kredytów frankowych, wypełnianie prostych druków i przekazanie kompletu dokumentacji do Centrali.

Proste? Pewnie, że tak! Czego oczekujemy od Ciebie : Otwartości i komunikatywności, ambicji na ponadprzeciętnym poziomie, konsekwencji w działaniu, pozytywnego nastawienia do życia.

 • Co oferujemy w zamian : Zarobki na wysokim poziomie, elastyczny czas pracy, przejrzystą ścieżkę kariery, darmowy dostęp do szkoleń;
 • wsparcie na ka żdym etapie. Aplikuj, nie zwlekaj pora nigdy nie będzie lepsza. Wyślij nam swoje CV na maila :

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku