Specjalista ds. marketingu
SKALMEX Sp. z o.o.
Nowe Skalmierzyce, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało :

  • Aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów,
  • Nawiązywanie nowych kontaktów z przyszłymi kontrahentami,
  • Prowadzenie prac marketingowych w zakresie oferowanych przez firmę Skalmex wyrobów,
  • Przygotowywanie dokumentów ofertowych w oparciu o cennik firmy Skalmex i uzgodnieniami z przełożonymi,
  • Właściwa i kompleksowa obsługa pozyskanych i powierzonych klientów,
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń,
  • Prezentacja proponowanych przez Skalmex urządzeń i oprogramowania u Klienta. Wymagania :
  • Biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie min. średnie, techniczne (elektronika, elektryka lub pokrewne),
  • Podstawowa wiedza techniczna,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Umiejętność obsługi komputera MS Windows oraz pakiet Office,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych z przyszłymi kontrahentami. Oferujemy :
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym i dynamicznym zespole. CV prosimy przesyłać na adres : lub składać osobiście w sekretariacie firmy w Skalmierzycach, ul. Podkocka 2a.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych