Asystent ds. realizacji zamówień z j.niderlandzkim
CEE Experts by L.M. International Group
Łódź, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.

M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np.

tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO / SSC.

Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Opis stanowiska :

  • Kompleksowa obsługa klientów w języku niemieckim : przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji
  • Administrowanie logistyczną obsługą zamówień
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Wymagania :

  • Biegła znajomość języka niderlandzki
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa
  • Profesjonalizm w kontakcie telefonicznym z klientem
  • Swobodne posługiwanie się komputerem
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie atutem
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników
  • Pakiet szkoleń i kursów
  • Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy
  • Dodatkowe benefity : opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Zgłoś tę pracę