Kierowca ciężarówki kategorii C+E (Niemcy)
Lemberger
Legnica, Dolnośląskie
14 d. temu
source : Lento.pl

Firma Lemberger Personalvermittlung obecnie poszukuje pracownika na stanowisko : Kierowca Ciężarówki Miejsce pracy : Niemcy WYMAGANIA : dobre podstawy j.

niemieckiego (A2 / B1) - umożliwiające komunikację z pracodawcą prawo jazdy kategorie : C, CE, C1, C1E i samochód (osobowy) doświadczenie i kwalifikacje do wykonywania zawodu ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Jest ustalany na podstawie indywidualnej rozmowy z Kandydatem OFERUJEMY : niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony stawka miesięczna od 1800 Euro netto bezpłatne zakwaterowanie długą współpracę Czas pracy : od poniedziałku do soboty, w dzień.

Trasy jakie wykonuje kierowca są lokalne do 100 km w ciągu dnia. Kontakt : 76 847 54 97 Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku