Team Leader ds. Controllingu (j. niemiecki)
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Opole, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

  • Team Leader ds. Controllingu (j. niemiecki)
  • Numer referencyjny : NAHA

    Miejsce pracy : Opole

    Zadania na stanowisku :

  • Zarządzanie i optymalizacja kluczowych procesów finansowych
  • Implementacja zaleceń wynikających z przeprowadzanych audytów
  • Wsparcie zespołu w osiągnięciu celów finansowych i operacyjnych
  • Optymalizacja wydajności oraz ochrona aktyw firmy poprzez wpływanie na decyzje zarządu
  • Wspieranie rozwoju członków zespołu oraz zapewnienie sprawnej komunikacji pomiędzy pracownikami
  • Tworzenie prognoz i analiz oraz planów finansowych zgodnych ze strategią biznesową organizacji
  • Przygotowywanie raportów i prezentacja wyników przed przełożonymi
  • Oczekiwania :

  • Min. 3-letnie doświadczenie w controllingu i obszarze finansów
  • Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • Roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność motywowania i inspirowania podwładnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Finanse będzie dodatkowym atutem
  • Nasz Klient oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (wymagana obecność w biurze w Łodzi do 2 dni w tygodniu)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego w wewnętrznych strukturach firmy
  • Zróżnicowane i dynamiczne środowisko pracy
  • Aplikuj