Monter/Elektyk
Arche Consulting
Bielsko-Biała, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów / ek na stanowisko : Monter - Elektryk Obowiązki : -czytanie schematów elektrycznych, wytycznych i innych dokumentów zawartych w dokumentacji technicznej, -montaż detali mechanicznych i elektrycznych w szafach zgodnie z instrukcjami montażowymi, -oprzewodowanie szaf, w tym : oprzewodowanie sterownicze, komunikacyjne i siłowe zgodnie ze schematem elektrycznym oraz instrukcjami, -transport szaf pomiędzy polami montażowymi i testowymi.

Wymagania : -wykształcenie min. zawodowe elektryczne, -znajomość schematów elektrycznych, -uprawnienia SEP do 1 kV (mile widziane), -umiejętność analizy schematów pod kątem całej rozdzielni (mile widziane), -zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Nasz Klient oferuje : -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -dwie zmiany od poniedziałku do piątku, -pracę w komfortowych warunkach na hali, -możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień SEP, -niepowtarzalność stosowanych rozwiązań, -międzynarodowe standardy, -dofinansowanie do karty multisport, bilety do kina, -premie i dodatki do wynagrodzenia.

Bardzo prosimy o załączenie wybranych zgód do CV : Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp.

z o.o. Sp. K. moich danych osobowych zawartych w CV, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w CV, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie : imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu;
 • w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp.

  z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6 / 8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani / Pana osoby. Wpis KRAZ : 8162

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku