Logistyk
Agencja Pracy JOBLAB
Chorzów
3 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, poszukujemy :

LOGISTYKA

Do Twoich zadań będzie należało :

  • Organizacja transportu,
  • Dbałość o terminowość realizacji transportu,
  • Stały kontakt z kierowcami, bieżące wspacie,
  • Monitorowanie realizacji transportu,
  • Prowadzenie dokumentacji,
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe,
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Umiejętność zarządzania czasem,
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • Możliwość stałego rozwoju, nauki i ciągłego poszerzania wiedzy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Zgłoś tę pracę