E-commerce manager (branża fashion)
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Świdnica
2 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta poszukujemy E-commerce managera w branży fashion.

Jeśli pasjonuje Cię moda to już dziś dołącz do teamu, który dzięki zaangażowaniu, kreatywności i energii codziennie z powodzeniem buduje sukces firmy.

Miejsce Pracy : Świdnica / Wrocław

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy :

zarządzanie działem e-commerce,

budowanie oraz wdrażanie działań marketingowych z uwzględnieniem nowych trendów w budowaniu wizerunku marki,

przeprowadzanie analizy danych i monitorowanie zachodzących zmian przy użyciu dostępnych narzędzi analitycznych,

tworzenie i nadzorowanie planów budżetowych, a także kontrola harmonogramów komunikacji marketingowej i Public Relations,

śledzenie trendów w branży modowej na rynku mediów społecznościowych,

aktywne wspomaganie działu w innych zadaniach w obszarze e-commerce.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

posiadasz doświadczenie na analogicznym stanowisku, a także zarządzałeś już kilkuosobowym zespołem,

interesujesz się branżą fashion i na bieżąco śledzisz trendy usług e-commerce,

posiadasz świetną znajomość narzędzi marketingu online, zasad SEO i SEM (pod kątem współpracy i rozliczania firmy zewnętrznej), Marketing Automation, Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, MS Excel,

możesz pochwalić się umiejętnością prowadzenia kampanii reklamowych online (m.in. znajomość mechanizmów i umiejętność rozliczania agencji),

znasz zagadnienia związane z reklamami (głównie koszt za kliknięcie CPC i zwrot z kampanii ROAS),

znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

potrafisz szybko reagować na zmiany rynkowe oraz technologiczne,

cechują Cię : odwaga do podejmowania nowych wyzwań, nieszablonowość, elastyczność a także otwartość i kreatywność.

Pracodawca oferuje :

pracę w dynamicznym i młodym zespole, który uwielbia to, co robi,

atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

możliwość samorealizacji i kreatywności,

twórczą i nieformalną atmosferę pracy,

normowany czas pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 : 00-17 : 00.