Rekruter w Dziale HR - praca zdalna dla osoby z orzeczeniem
OBPON
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu i masz smykałkę do rekrutacji? Nasz Klient to polski lider w branży retail. Potrafi łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju.

Pracujący dla Niego ludzie są pełni energii i skoncentrowani na realizacji spektakularnych celów. Poszukujemy osoby na stanowisko : Rekruter w Dziale HR -

praca zdalna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Podstawowe obowiązki :

  • wsparcie zespołu HR w pozyskiwaniu kandydatów na bieżące stanowiska,
  • zdalne prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla Klienta za pomocą platformy rekrutacyjnej,
  • wstępny wywiad telefoniczny na podstawie skryptu,
  • umawianie kandydatów na spotkania rekrutacyjne
  • aktywna analiza ofert rekrutacyjnych na portalach społecznościowych,
  • obsługa mailowa w ramach prowadzonych rekrutacji,
  • publikację ogłoszeń i informacji na temat Klienta i pracy w Działach Przygotowania Produktu,
  • wprowadzenie danych do systemu rekrutacyjnego,
  • tworzenie bazy wydarzeń, w których Klient mógłby uczestniczyć. Wymagania :
  • umiejętność efektywnego i partnerskiego komunikowania się oraz budowania pozytywnych, długotrwałych relacji,
  • duża samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność obsługi MS Office,
  • sumienność i otwartość w kontaktach z ludźmi, pozytywne podejście do życia i wykonywanych działań,
  • nasz Klient to bezkonkurencyjny lider w polskiej branży fashion, szukamy osoby ze zmysłem estetycznym, interesującej się trendami w modzie,
  • cenimy ludzi z pasjami, wierzymy że rodzi to potencjał, który przekłada się na pracę zawodową. Oferujemy :
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie zawsze na czas + benefity : karta mulitisport, prywatna opieka medyczne Enel-med lub Luxmed, bony zakupowe.
  • Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres : Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp.

    z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

    Jestem świadomy / a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp.

    z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres :

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych