elektryk
Randstad Polska
Bolesławiec, Polska
5 d. temu

Elektryka to jest coś, co lubisz? Szukasz stabilnego zatrudnienia i możesz pracować w systemie 3 zmianowym? Przyłącz sobie naszą ofertę!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • bogaty system benefitów,
  • zadania

  • usuwanie bieżących usterek elektrycznych,
  • naprawa maszyn od strony elektrycznej / elektronicznej,
  • obsługa narzędzi,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • oczekujemy

  • uprawnień SEP do 1 kV,
  • wykształcenia min. zawodowego o specjalności elektryk bądź elektro pochodnej,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • wiedzy na poziomie podstawowym nt. aparatury elektrycznej bezpieczniki, styczniki, przekaźniki zasada działania, diagnozowanie usterek,
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47