Marketing Manager OTC/RX (farmacja)
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Warszawa, mazowieckie
3 d. temu

Obowiązki :

  • wdrażanie nowych produktów i zarządzanie grupą leków OTC i / lub RX w obszarze neurologii, diabetologii, psychiatrii,
  • optymalizacja projektów wdrożeniowych - współpraca z Działem Rozwoju Produktu,
  • analiza rozwoju i trendów w obszarach terapeutycznych, preparatów RX i / lub OTC, wyrobów medycznych i suplementów diety,
  • kontrola i planowanie budżetu określonych produktów,
  • ścisła współpraca z managementem i działami wspierającymi,
  • rozwijanie i zarządzanie zespołem specjalistów wspierających działania.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : farmacja, ekonomia, marketing, zarządzanie, biotechnologia),
  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze Zarządzania Produktem OTC lub Rx (farmacja), - potwierdzone sukcesami,
  • zdolności analityczne i umiejętność myślenia strategicznego, zarządzania projektami,
  • umiejętność korzystania z różnorodnych form i narzędzi marketingu,
  • preferowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • przygotowanie biznesowe pod kątem tworzenia i prowadzenia prezentacji oraz szkoleń produktowych,
  • gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji.
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w firmie, która jest największym producentów leków OTC i suplementów diety w Polsce,
  • wygodną lokalizację biura + parking firmowy,
  • niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach branżowych,
  • dostęp do bogatego pakietu benefitów m.in. karta Multisport,
  • dobrą atmosferę pracy, opartą o otwartą komunikację i kulturę bezpośredniego feedbacku.
  • Aplikuj