Lider produkcji
ELSTEEL POLSKA SP Z O O
Ozimek, Opolskie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl
 • Zadania : zarządzanie produkcją w powierzonym obszarze tj. planowanie pracy, wyznaczenie i egzekwowanie, realizacji zadań, monitorowanie wyników;
 • nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego, kontrolowanie realizacji dziennego planu produkcyjnego zgodnie z przyjętymi normami i parametrami.

  dbałość o dyscyplinę i bezpieczeństwo pracy podległego zespołu. dbałość o jakość półproduktów i produktu gotowego. przeprowadzanie regularnych instruktaży stanowiskowych i jakościowych.

  bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych i technologicznych. stała optymalizacja procesów produkcyjnych, jakościowych, logistycznych.

  współpraca z pracownikami z obszaru utrzymania ruchu, jakości i magazynu. Wymagania : mile widziane wykształcenie średnie.

  znajomość narzędzi Lean 5S i TPM. min. 2-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej. umiejętność zarządzania zespołem.

  umiejętność pracy zgodnie z procedurami ISO. bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu. orientacja na cel realizacja wyznaczonych założeń, doskonalenie własne, podległego zespołu oraz prowadzonych procesów.

 • asertywność. komunikatywność oraz zaangażowanie. Oferujemy : stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; możliwość zdobywania doświadczenia i kompetencji w międzynarodowej firmie;
 • szkolenia z języków obcych; ubezpieczenie grupowe; wynagrodzenie zgodnie z regulaminem wynagradzania; Prześlij swoje CV wraz, z krótką informacją o sobie na adres : rekrutacja elsteel.

  com Kontakt telefoniczny : + 48 697 727 919 / + 48 605 054 091 Dołącz do zespołu zaangażowanych ludzi potrzebujemy ludzi z pasją i chęcią działania z dopiskiem : Rekrutacja Lider produkcji W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę : Zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

  2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji Część informacyjna Zgodnie z art.

  13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Elsteel Poland Sp.

  z o.o., 46-040 Ozimek ul. Słowackiego 5 Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania Pani / Pana danych osobowych pod adresem : iod.

  elsteel grupaformat.pl 2) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art.

  6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  3) Pani / Pana dane osobowe przechowywane przez okres danej rekrutacji (chyba że wyraził / a Pani / Pan zgodę na przetwarzanie danych także przy przyszłych procesach rekrutacyjnych).

  4) Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, państwom trzecim, ani organizacjom międzynarodowym. 5) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 6) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Nie podanie danych skutkuje brakiem możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacji. 8) Pani / Pana dane nie podlegają profilowaniu, ani zautomatyzowanemu systemowi podejmowania decyzji.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku