SQL Specialist z podstawową ze znajomością C#/.Net
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji soczewek okularowych, marki prowadzącej działalność w ponad 150 krajach i zatrudniającej ponad 14 tyś.

ludzi poszukujemy osoby, która zasili 5-osobowy dział IT polskiego laboratorium. Praca polega na współpracy w przyjaznej atmosferze przy rozwoju i integracji wewnętrznych systemów produkcyjno-logistycznych.

Wymagania :

  • Znajomość SQL Server Reporting Services SSIS
  • Podstawowa znajomość Ms Sql Server 2008-2017; znajomość zagadnień administracyjnych tj : tworzenie backup-u ; zarządzanie bazą danych (maintenance) ;
  • tworzenie i konfiguracja baz danych

  • Znajomość języka C# i platformy .NET na poziomie podstawowym
  • Umiejętność obsługi i projektowania relacyjnych baz danych
  • Znajomość Ms Windows Server 2008-2019
  • Podstawowa znajomość SQL Server Integration Services SSRS
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Podstawowa wiedzy z zakresu administracji Windows Server (2008 - 2012)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy)
  • Wykształcenie wyższego, informatyczne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Otwartość na współpracę z klientem biznesowym
  • Otwartość na nowe technologie, umiejętności dobrej organizacji pracy własnej
  • Dodatkowe atuty :

  • Znajomość ASP.NET / JavaScript
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjny pakiet socjalny
  • Budżet szkoleniowy
  • Imprezy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowane obiady w kantynie
  • Piłkarzyki w biurze
  • Możliwość nabycia akcji firmy po pewnym czasie
  • Dodatkowe lekcje języka angielskiego
  • Obowiązki :

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemów i aplikacji
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w technologii C#.NET / T-SQL
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji
  • Utrzymywanie i optymalizacja oprogramowania
  • Dbanie o poufność i bezpieczeństwo danych przechowywanych na serwerach firmowych i dostępnych w sieci LAN
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.