Praca
Przedsiębiorstwo Fabryka Maszyn Leżajsk Sp. z o.o.
Leżajsk, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl

Przedsiębiorstwo Fabryka Maszyn w Leżajsku Sp. z.o.o. jedyny w Polsce i jednocześnie największy w tej części Europy producent hydraulicznych betonomieszarek samochodowych, a także lider w produkcji wózków i ciągników akumulatorowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Spawacz Opis stanowiska :

  • Spawanie elementów stalowych metodą MAG 135
  • Przestrzeganie technologii procesów i doboru parametrów spawania
  • Przygotowanie materiału do spawania.
  • Zaangażowanie i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań Wymagania :
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
  • Realizacja planów produkcyjnych Oferujemy :
  • Stałe, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przeszkolenie oraz wsparcie w trakcie realizacji zleceń.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
  • Wynagrodzenie wprost proporcjonalne do wiedzy i umiejętności kandydata
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym młodym zespole Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Fabryka Maszyn Leżajsk Sp.
  • z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."