Pracownik gospodarczy
InterKadra Sp. z o.o.
Siechnice, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Do Twoich obowiązków będzie należało : - utrzymanie czystości w obszarze produkcyjnym, - gospodarowanie i zamawianie środków czystości, - prowadzenie zapisów wykonanych czynności.

Oczekujemy : - doświadczenia w podobnej pracy - mile widziane, - sumienność i i dokładności przy wykonywaniu powierzonych, - zadań,książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia.

Mamy do zaoferowania : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym Klientem HASCO-LEK, - interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - przyjazne miejsce pracy - klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości, - dostęp do atrakcyjnego systemu benefitów : m.

in. dofinansowanie do karty Multisport, wczasów / kolonii, biletów na koncerty i mecze, a w okresie świątecznym świadczenia rzeczowe, - pracę w systemie 3-zmianowym, wolne weekendy.

Czekamy właśnie na Ciebie.Zgłoś się do nas za pomocą przycisku APLIKUJ, zadzwoń lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

InterKadra Sp. z o.o.ul. Bożka 9b / 6, 55-220 Jelcz-LaskowiceTel : 516 522 341, 506 022 924

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku