ROBOTNIK DROGOWY
MCC S.A.
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

MCC S.A. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się m.in. w zakresie Budownictwa Drogowego. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy osoby na stanowisko : ROBOTNIK DROGOWY Miejsce pracy : Włocławek oraz miejsca, w których firma realizuje inwestycje Mile widziane doświadczenie przy pracach drogowych, brukarskich i asfaltowych.

Oczekiwania wobec kandydata : - Mile widziane doświadczenie przy pracach drogowych, brukarskich i asfaltowych - gotowość do pracy w delegacji Oferujemy : - formę współpracy zgodną z oczekiwaniami Kandydata - atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia - niezbędne narzędzia do pracy - możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych Osoby spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie życiorysu na adres z podaniem stanowiska w tytule maila oraz dopisaną klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku