Pracownicy Działu Utrzymania Ruchu
Uzdrowisko Goczałkowice Zdrój Spółka z o.o.
Goczałkowice-Zdrój, Polska
4 d. temu
source : Mojapraca

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Pracownika Utrzymania Ruchu :

 • pracownik o specjalności elektrycznej z uprawnieniami do 20 KV,
 • ślusarz z uprawnieniami spawacza (ewentualnie uprawnienia do zrobienia)
 • Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku informuję, że :

  1.Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach-

  Zdroju 43-230 ul. Uzdrowiskowa 54, telefon : 32 449 2101

  2.Kontakt z osobą dbającą o ochronę powierzonych przez Panią / Pana danych osobowych jest zapewniony pod adresem e-mail : iod gozdroj.

  pl lub poprzez pocztę tradycyjną na adres Administratora Danych Osobowych z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych .

  3.Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

  4.Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane na czas przeprowadzenia obecnej rekrutacji.

  5.Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do usunięcia.

  6.Posiada Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczy naruszenia przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  7.Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks Cywilny jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie dobrowolne.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku