Inwentaryzacja Tczew 01.10.2020
Work & Profit Spółka z o.o.
Tczew, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia.

W ciągu dziesięciu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce.

Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób; na stanowisko :

LOKALIZACJA : 01.10.2020 Tczew

STAWKA 18 zł BTUTTO

Zakres obowiązków :

  • liczenie towaru za pomocą skaneru
  • Nie wymagamy książeczki sanitarno-epidemiologicznej

    Wymagania :

  • 18 lat i dostępność w podanym terminie
  • Pracowitość i rzetelność
  • Kultura osobista i zaangażowanie w powierzone zadanie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
  • Wynagrodzenie, które jest wypłacane w terminie
  • Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o kontakt pod numery : 663 515 589; 725 777 885; 885 777 477.