Murarz Francja
Sidrom
Szczecin, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej, dla naszego stałego klienta, rekrutujemy osoby chętne do pracy na stanowisku : Murarz praca we Francji Wymagane : Doświadczenie w pracy na stanowisku Murarz (minimum 3 lata) Zaangażowanie i chęć do pracy Samodzielność Mile widziana znajomość j.

francuskiego Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące - stała współpraca Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem Pracodawca zapewnia : Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę) Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej Atrakcyjne wynagrodzenie Płatne urlopy wypoczynkowe - zgodnie z konwencją kolektywną Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo (możliwe nadgodziny płatne dodatkowo) Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia Bezpłatne zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego) Praca od zaraz, możliwość współpracy długoterminowej.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO www. sidrom. net

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku