Administrator IT
TERMA Sp. z o.o.
Gdańsk (Czaple k. Gdańska), Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest'

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego.

Mając 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.

W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom.

Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie

z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania

W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko :

Z nami zrealizujesz następujące zadania :

  • optymalizacja systemu ERP
  • wdrożenie programu IPO system i integracja z ERP
  • implementacja rozwiązań Fabryka 4.0 w zakresie automatyzacji i robotyzacji
  • zarządzanie centralne smartfonami Android - aktualne kontakty, aplikacje itp.
  • wprowadzenie Office i poczty do chmury dla prawie 500 użytkowników, reorganizacja procesów
  • przeniesienie niezbędnych dokumentów do chmury i reorganizacja procesów
  • budowanie nowej infrastruktury sieciowej Ethernet oraz bezprzewodowej
  • zapewnienie zasięgu LTE na obszarze firmy
  • zapewnienie niezbędnej infrastruktury IT dla nowej hali produkcyjnej
  • zapewnienie ciągłości procesu związanego z kamerami i monitoringiem
  • zarządzanie repozytoriami i implementacja w obszarach, gdzie nie występują
  • zdalna administracja Ekspozytorami
  • wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów
  • pomoc w ramach help desk
  • proponowanie innowacyjnych rozwiązań i usprawnianie procesów
  • wdrażanie i testowanie nowych aplikacji i technologii oraz nowego sprzętu
  • reagowanie na awarie (usług i sprzętu - także po 15 : 30)
  • Poszukujemy osoby, która :

  • posiada doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 5 lat
  • potrafi diagnozować, lokalizować i rozwiązywać problemy sieciowe
  • posiada umiejętności szerokiego spojrzenia na pojawiające się problemy i potrafi zastosować kreatywne rozwiązania
  • posiada doświadczenie w zarządzaniu procesami
  • zna serwery Windows
  • zna serwery Linux
  • zna zagadnienia Domen i DNS
  • zna język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Do zaoferowania mamy :

  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / OK System
  • możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe - prześlij do nas swoje CV.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres za pomocą APLIKUJ TERAZ

    Kontakt telefoniczny :

  • 48 667 784 786
  • Zgłoś tę pracę