MAGAZYNIER/KA 17,50 zł/h -Kompletacja zamówień- Konstancin Jeziorna-stała praca!
MK Interim
(mazowieckie)
16 d. temu

OPIS STANOWISKA

  • kompletacja zamówień ;
  • pomocnicze prace magazynowe;
  • pakowanie towaru;
  • oklejanie towaru;
  • prace inwentaryzacyjne, pomocnicze;
  • WYMAGANIA

  • mile widziane-minimalne doświadczenie w pracach magazynowych
  • wykształcenie min. Średnie
  • dobry stan zdrowia
  • wysoka dyscyplina pracy
  • MILE WIDZIANE OSOBY UCZĄCE SIĘ / STUDIUJĄCE (zaocznie)
  • OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • wynagrodzenie 17,50zł / h
  • SYSTEM PRACY I -zmianowy od 9.00 do 17.00 - Pon.-Pt.-elastycznie dopasowany grafik
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych