ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Nowy Tomyśl
5 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta obiektu hotelowo - gastronomicznego osoby do pracy, na stanowisku :

Miejsce pracy : Okolice Nowego Tomyśla

Zadania :

współtworzenie karty menu,

kreatywne przygotowywanie potraw i dań,

zarządzanie pracą podległego personelu,

koordynowanie stanów magazynowych, a także dostaw towarów,

nadzór nad przestrzeganiem HACCP i BHP,

dbanie o ładny i estetyczny wygląd potraw.

Wymagania

kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kucharz,

gotowanie to twoja pasja,

energiczność w działaniu, zaangażowanie,

umiejętnosć organizacji pracy własną i podległego zespołu pracowników,

kreatywnosć,

przykładanie dużej wagi do jakości i estetyki sporządzanych dań.

Pracodawca oferuje :

stałą umowę o pracę,

pracę w młodym i dynamicznym zespole,

Szansę rozwoju osobistego,

zakwaterowanie i obiady pracownicze (odpłatnie).

Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.