Lekarz Stomatolog
EPSN Workforce Poland
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta poszukuje Dentystów do pracy w państwowych szpitalach NHS w Anglii (różne lokalizacje).

Oferujemy : Umowę o pracę stałą zawieraną bezpośrednio z pracodawcą Wynagrodzenie 45-50 tys. euro brutto rocznie Pracę w wymiarze 37.

5 godz / tyg od poniedziałku do piątku Pracodawca zapewnia wsparcie Asystentki stomatologicznej oraz Recepcjonistki Szkolenie wstępne Pomoc w rejestracji do GDC - General Dental Council Wsparcie w relokacjiWymagania : Wykształcenie kierunkowe (Lekarz Stomatolog) Biegła znajomość języka angielskiego (B2 / C1) - warunek konieczny Doświadczenie zawodowe min.

2 lata Mile widziane doświadczenie w protetyce stomatologicznej, zakładaniu implantów Gotowość do podjęcia rejestracji w GDCRozmowy skype z pracodawcą obdywają się przed podjęciem rejestracji.

Kandydatów spełniających wyżej wymienione kryteria prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku