Elektryk przemyslowy / domowy - praca od zaraz
Elsta GmbH
Katowice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Oferta pracy w Niemczech Firma Elsta GmbH z siedzibą w Kolonii, w zachodnich Niemczech działa na rynku od 1994 roku. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem zarówno do klientów jak i naszych pracowników.

Nasze zlecenia są długoterminowe, dobrane do potrzeb klienta i umiejętności pracownika. Działamy w sektorze budowlanym, w zawodach hydraulik, elektryk, ślusarz, spawacz i lakiernik przemysłowy.

Misją firmy jest jakość i bezpieczeństwo, a naszym mottem komunikacja z ludźmi i dla ludzi! Obecnie poszukujemy kandydatow na stanowisko : ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY i DOMOWY Miejsce pracy : Niemcy Opis stanowiska pracy : -montaż i naprawa instalacji elektrycznych -obsługa narzędzi kontrolno pomiarowych -okablowanie szaf sterowniczych -okablowanie klimatyzatoröw przemysłowych -projektowanie sieci elektrycznych Wymagania : -dokumenty potwierdzające zawód, możliwość pracy w branży świadectwa szkolne, uprawnienia zawodowe, kursy itp -Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) -Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako elektryk -doświadczenie w pracy na dużych obiektach i z różnorodnymi sposobami łączenia instalacji -montaż oraz okablowywanie skrzynek rozdzielnych -samodzielna praca z rysunkiem technicznym -Mile widziane prawo jazdy kat.

B oraz własny samochód na wyjazd Oferujemy : -Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach w całym regionie Niemiec -Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia -Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym -Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę - pokoje jednoosobowe -Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek -Wynagrodzenie : 12 € - 13 € + 5 € / godz.

dieta Osoby zainteresowane prosze o przesylanie aplikacji na adres mailowy

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku