Pracuj w Anglii jako Opiekunka Seniora!
Promedica24
Siedlce, Mazowieckie
9 d. temu

Opieka nad starszą Panią / okolice Dorset- Anglia Miejsce pracy : Hrabstwo Dorset / Anglia Promedica24 zatrudni opiekunki do pracy w Wielkiej Brytanii.

Obecnie na koniec lipca poszukujemy opiekunki m.in. dla starszej Pani z okolic hrabstwa Dorset : Pani Julia jest sympatyczną starszą osobą, niedosłysząca i niedowidząca.

Należy dbać o to, żeby zawsze miała ze sobą okulary oraz aparat słuchowy. Pani Julia w domu porusza się za pomocą balkonika, poza domem czasem wykorzystuje wózek inwalidzki.

Potrzebuje asekuracji. Podopieczna jest aktywną osobą, lubi pomagać w przygotowywaniu posiłków, robieniu zakupów oraz chętnie spotyka się ze znajomymi.

Opiekunka na kontrakcie ma zapewniony osobny pokój z łazienką i Internetem. Wymagania :

 • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
 • gotowość do wyjazdu za granicę;
 • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość. Zapewniamy :
 • wynagrodzenie miesięczne między 5.500-6.100 zł netto;
 • wysoki bonus za 90 dniowy wyjazd- 500 Funtów- promocja trwa do 31 lipca!
 • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
 • całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu (przelot samolotem, transport na terenie UK);
 • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami;
 • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
 • całodobowe wsparcie i linię alarmową 24 / 7;
 • pełną organizację pobytu zakwaterowanie i wyżywienie;
 • dedykowanego Opiekuna Kontraktu; Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie. Zgłoś się już dziś! Zadzwoń : 516 052 095 Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Warszawie : Aleje Jerozolimskie 94, 10 piętro Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz.
 • 9.00-17.00 Jeśli wysyłasz CV - do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp.

  z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94 . Jeśli skontaktujesz się z nami w inny sposób i podasz swoje dane, to będzie oznaczało, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu skontaktowania się z Tobą i przekazania więcej szczegółów na ten temat.

  Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres : daneosobowe(at)promedica24.

  pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer : + 48 22 120 210 , pisemnie na adres : Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście.

  Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94.

  Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani / Pana danych osobowych na stronie internetowej : https : / / promedica24.

  com.pl / ochrona-twoich-danych-osobowych /

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku