Operator Wózków Widłowych - Praca na magazynie w Buku
LeasingTeam Sp. z o.o.
Buk, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Nr ref. : 0025278Rodzaj pracy : Praca stałaZakres obowiązków : Do obowiązków będzie należało :

  • Załadunek, rozładunek towaru oraz wizualna kontrola jakości towaru
  • Dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie
  • Wprowadzanie danych do systemu magazynowego
  • Ewidencjonowanie stanów magazynowychOczekiwania : Od Kandydatów oczekujemy :
  • Wykształcenia min. zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Otwartość i chęć nauki nowych umiejętności
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowejOferta : Oferujemy :
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie dodatki
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Długotrwałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych