account manager
Randstad
Wrocław, Dolnośląskie
1 d. temu

job description

Firma będąca wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie czystości i higieny poszukuje osoby na stanowisko Account Managera.

Jeśli sprzedaż to Twoje drugie imię i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, ta oferta pracy może być właśnie dla Ciebie!

  • umowę o pracę
  • podstawę plus premię
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód)
  • benefity takie jak : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach
  • elastyczny czas pracy (praca w trybie Home Office)
  • zadania

  • utrzymywanie dobrych relacji i rozwijanie sprzedaży z klientami
  • nawiązywanie i rozwijanie współpracy z nowymi klientami
  • realizacja celów sprzedażowych i prowadzenie raportów związanych z działaniami sprzedażowymi
  • realizacja i rozwój strategii biznesowej
  • reprezentowanie firmy w kontaktach biznesowych (np. w trakcie przetargów)
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu planów sprzedaży
  • przeprowadzanie wizyt technologicznych i konsultacyjnych (w ramach umów zawartych z Klientami)
  • oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki : technologia żywności, chemia lub pokrewne)
  • około 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programów pakietu Microsoft Office (Excel, Word etc),
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • odpowiedzialność i samodzielność w pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych