Specjalista/młodszy specjalista ds. programów informatycznych - praca stacjonarna
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Specjalista / młodszy specjalista ds. programów informatycznych - praca stacjonarna

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Poznań

Obowiązki :

  • wykonywanie obowiązków związanych z IT / siecią informatyczną / systemami
  • codzienne aktualizowanie programów, systemów, instalacji programów
  • wspieranie pracowników produkcji, pod kątem IT
  • samodzielne wyszukiwanie usterek i błędów
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • kontakt z klientem biznesowym (w języku Polskim)
  • przygotowywanie raportów (jeśli wymagane)
  • Wymagania stawiane kandydatom :

  • Język angielski - wymagana podstawowa znajomość języka, praca odbywa się w języku polskim
  • Chęć do podjęcia pracy w trybie stacjonarnym (Września)
  • Praca na pełen etat
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (tylko od poniedziałku do piątku)
  • Zainteresowanie branżą informatyczną / motoryzacją i ich rozwoju w jej strukturach
  • Decyzyjność
  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne, informatyczne będzie stanowiło dodatkowy atut
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat
  • Motywacja do pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Nasz klient zapewnia :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę dla międzynarodowego klienta (w języku polskim)
  • Sprzęt służbowy
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Uzyskanie doświadczenia zawodowego, związanego z branżą IT / motoryzacją
  • Zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym
  • Pracę w trybie stacjonarnym z siedziby firmy
  • Możliwość dopasowania grafiku do innych zajęć
  • Szkolenia stanowiskowe, branżowe
  • Pakiet benefitów : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych.