Analityk IT (kanały elektroniczne)
Bank Pekao
Warszawa
4 d. temu

W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Udział w ciekawych projektach rozwojowych Platformy Omnikanałowej na którą składa się bankowość elektroniczna Pekao24 oraz pulpit doradcy w oddziale Pekao360.

Analizowanie potrzeb biznesowych w zakresie aplikacji. Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym jak i technologicznym.

Tworzenie historyjek (user stories) w Backlogu przy bieżącym wsparciu Product Ownera. Specyfikacje wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT.

Rozwiązywanie problemów pojawiających się w bieżącej pracy projektowej. Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Posiadasz min 3 lata doświadczenia w roli Analityka (biznesowego, biznesowo-systemowego).

Jesteś graczem zespołowym i lubisz pracować w zespołach zwinnych. Posiadasz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.

Lubisz mieć wpływ i kształtować swoje środowisko pracy. Masz wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne.

Dobrze znasz UML, BPMN i bardzo dobrze pakiet MS Office (Word, Excel, Visio, PowerPoint). Oferujemy Ci : Pracę w interdyscyplinarnym zespole, składającym się z dedykowanego product ownera, scrum mastera, analityków, projektantów UX, programistów i testerów.

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania. Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach. System szkoleń i programów rozwojowych. Ponadto : Elastyczny czas pracy : start 8 : 00 10 : 00 , koniec 16 : 00-18 : 00 Dzień pracy : rozwój 70%, spotkania około 20 %, utrzymanie 10%

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku