Grafik - projektant graficzny
Kółko i krzyżyk
Łódź, Łódzkie
39 d. temu
source : Lento.pl

Chcesz pracować przy ciekawych projektach? Poszukujemy kreatywnej osoby, która wesprze nasz zespół w pracach projektowych.

Jesteśmy studiem graficznym specjalizującym się w projektowaniu opakowań i materiałów reklamowych. Tworzyliśmy projekty dla takich firm jak Haribo, Decathlon, Alexander, Novascon Pharmaceuticals, AmeriGas i wielu innych.

Kładziemy nacisk na projekty przemyślane, gdzie forma wynika z treści. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko grafik / projektant graficzny Co możemy Ci zaoferować?

pracę przy ciekawych projektach : możliwość tworzenia nowych brandów, jak i pracę dla znanych marek nieustanne możliwości rozwoju samodzielne stanowisko pracy (monitor Eizo, tablet Intuos 5 L, pakiet Adobe, środowisko Windows) luźną, kreatywną atmosferę granie w gry planszowe w ramach obowiązków w pracy dwa razy w miesiącu wspólną wyprawę na śniadania kreatywne Co będzie należało do Twoich obowiązków?

samodzielne i zespołowe tworzenie projektów opakowań i materiałów reklamowych przygotowanie plików do druku praca na miejscu w biurze w Łodzi, w pełnym wymiarze godzin, w godzinach 8-

16 Opcjonalnie będą to też : tworzenie koncepcji i mechaniki gier planszowych projektowanie logo i identyfikacji opracowanie krótkich treści reklamowych np.

na potrzeby opakowania Czego od Ciebie oczekujemy? minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ciekawe portfolio bardzo dobra znajomość Photoshopa i Illustratora umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu umiejętność przygotowania plików do druku umiejętność samodzielnej organizacji zadań chęć rozwoju i doskonalenia własnych umiejętności znajomość języka angielskiego Mile widziane będą : znajomość InDesigna umiejętności copywriterskie zainteresowanie grami planszowymi wykształcenie kierunkowe Co musisz nam przesłać?

Wystarczy CV i dobre portfolio. Wyślij je na adres Pamiętaj o konieczności zawarcia klauzuli o ochronie danych osobowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku