Kontroler jakości
Flexidea
Łódź, Polska
4 d. temu

Whirlpool Corporation zatrudni Kontrolera jakości.

Zakres obowiązków :

  • Analizowanie problemów pochodzących od dostawców zewnętrznych;
  • Zarządzanie reklamacjami;
  • Weryfikowanie zgodności wymiarowych komponentu z rysunkiem technicznym;
  • Zarządzanie zwrotami komponentów niezgodnych do dostawców zewnętrznych.
  • Nasze oczekiwania :

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany;
  • Dobry wzrok, spostrzegawczość, skrupulatność, konsekwencja;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel'a / środowisko Google.
  • Oferujemy :

  • Elastyczny czas pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Benefity tj. opieka medyczna, karta Ok System, siłownia na terenie firmy, program zakupów pracowniczych.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.