Przygotowywanie kanapek Praca dla Par BONUSY
SBA Flex Recuitment
Gdansk, PL
‎18 godz. temu
source : Europa.jobs

WprowadzenieDla naszego klienta szukamy osób zmotywowanych do pracy w sektorze spożywczym oraz dyspozycyjnych na dłuższy okres.

Praca w renomowanej firmie na rynku spożywczym, specjalizującej się w przygotowywaniu różnego rodzaju kanapek.Opis pracyPraca na linii produkcyjnej przy przygotowywaniu kanapek, tortilli i wrapów oraz innych przekąsek.

Specyfika pracy wymaga zachowania wysokiej dbałości o higienę. Praca w chłodnych warunkach (ok. 12-13 stopni Celsjusza) oraz w systemie zmianowym.

Wymagania Średnia / dobra znajomość języka angielskiego. Dyspozycyjność na dłużej. Mile widziane doświadczenie w sektorze spożywczym.

Chęć pracy w systemie zmianowym. Dbałość o higienę pracy. Mile widziane prawo jazdy.Oferujemy ATRAKCYJNY SYSTEM BONUSOWY bonus rekomendacyjny (100 EUR), bonus dla osób mieszkających prywatnie (350 EUR) zapytaj o szczegóły! Zatrudnienie na dłuższy okres.

Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy. Wsparcie kadrowo-administracyjne w językach : polskim, niderlandzkim, angielskim i rumuńskim Atrakcyjne wynagrodzenie. Dodatki zmianowe.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku