Pakowanie i układanie towaru (magazyn spożywczy i kosmetyczny)
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
podkarpackie, Kolonia, Bochum, Magdeburg, Bremen
3 d. temu
source : Goldenline

Opis pracy :

Proste prace pomocnicze na magazynie z artykułami spożywczymi lub kosmetycznymi Pakowanie / układanie towaru

Wymagania :

Dyspozycyjność do podjęcia pracy w przeciągu 1-2 tygodni Gotowość do pracy od zaraz Mile widziane pary i grupy (jak również osoby indywidualne) Znajomość języka oraz doświadczenie NIE JEST WYMAGANE (!)

Oferujemy :

Umowa o pracę Gwarantowana ilość godzin + możliwość nadgodzin i dodatkowej pracy w weekendy Atrakcyjne zarobki podstawowe + dodatki za godziny nocne, niedzielne lub nadliczbowe Premie wydajnościowe W pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (każda para / grupa mieszka osobno) Darmowy internet Pomoc koordynator (polsko-niemieckiego) Szkolenie w języku polskim

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul.

Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku