Specjalista ds. mailowej obsługi Klienta - j. niemiecki
IRKL
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pracy, która da Ci możliwość codziennego używania języka niemieckiego? Chcesz mieć realny wpływ na swój grafik pracy?

Interesuje Cię praca dodatkowa lub w pełnym wymiarze godzin? To idealnie trafiłeś! Dla naszego klienta, firmy outsourcingowej z ponad 20-

letnim stażem, zajmującej się wielojęzyczną obsługą klientów z różnych branż, poszukujemy kandydatów z dobrą znajomością j.

niemieckiego (min. B2) na stanowisko : Specjalista ds. mailowej obsługi Klienta - j. niemiecki Miejsce pracy : Warszawa, Mokotów Jaki jest zakres obowiązków?

Do twoich obowiązków będzie należało mailowe wsparcie Klientów jednego z największych wydawnictw w Europie (wprowadzanie zamówień do systemu, aktualizacja danych, administracja prenumerat czasopism).

Oferujemy : - Elastyczny grafik (dopasowany do twojej dyspozycyjności), - Możliwość pracy na pełny etat lub część etatu (min.

80h / msc), - Korzystne wynagrodzenie + premie, - Benefity pozapłacowe (karta Multisport), - Możliwość rozwijania umiejętności językowych, -

Pracę w nowoczesnym biurze, - Profesjonalne szkolenie wstępne. Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV przez formularz Lento.pl! Adres mailowy : Tel.

533 397 200 Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora : Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp.

z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.

Informujemy, że Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Biorąc udział w rekrutacji IRKL :

 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych : umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
 • Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
 • w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do : iod)
 • Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
 • szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org / pl / regulamin / Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
 • Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku